logo

Yaşlı bireylerin kimi zaman kendi başlarına genel ya da özel ihtiyaçlarını karşılaması son derece zor olmaktadır. Fiziksel olarak artık eskisi kadar güçlü olmayan bedenleri pek çok şeyi yapmak konusunda zorluk çekmelerine neden olur. Psikolojik olarak da oldukça hassas oldukları bu zamanlarda onların daha mutlu, huzurlu hissedebilmeleri için ilgi, şefkat ve anlayış son derece önemli kavramlardır.

Bu anlamda yaşlı bakıcı hizmeti özellikle de aile içerisinde bakıma muhtaç aile büyüklerinizin günlük ya da daha uzun vadeli olarak; özel, genel ihtiyaçlarının en iyi bir şekilde karşılanması için en iyi hizmet seçeneklerinden birisidir.

Genel olarak yaşlının temel, özel ve genel ihtiyaçlarının en doğru bir şekilde gerçekleştirilmesinin yanı sıra, yaşlı ile yakından iletişim kurmak ve psikolojik olarak da daha iyi hissetmelerini sağlayan hizmetlerin temel amacı yaşlı bireyin bu dönemde daha mutlu ve huzurlu bir zaman geçirmesini sağlamaktır.

YATILI YAŞLI BAKICI

Yatılı yaşlı bakıcı hizmeti, yaşlı bakıcı ve evde yaşlı bakıcı hizmetlerine kıyasla, yaşlı bakıcı personelinin kalıcı olarak yaşlı bireyin evinde kalması ile sunulan bir hizmet türüdür. Bu hizmetin en önemli avantajı ise yaşlımızın her an, her koşulda ulaşabileceği bir yardımcısı, güvenilir birisi, sağ kolunun olmasıdır. Bu da hem sağlık açısından hem de kendisini daha iyi hissetmesi için önemli bir gereksinim olmaktadır.

Yatılı olarak gerçekleştirilen bu hizmette, yaşlı bakıcı sürekli olarak doğrudan ya da dolaylı olarak yaşlı bireyi farklı teknikler ile kontrol eder. Uğraşlarını, ihtiyaçlarını ve sağlık durumunu gözeterek, durum ile ilgili olarak hem aileye hem de gerektiğinde aile doktoruyla etkileşim kurar ve bilgi paylaşımında bulunarak, yaşlı birey için daha iyi bakım koşullarının sağlanmasını amaçlar.

YABANCI YAŞLI BAKICI

Evde yaşlı bakıcıhizmeti, ev ortamında yaşayan yaşlı ve genelde bakıma muhtaç birey için sağlanan bakıcı hizmetidir. Bu bakıcı hizmeti yaşlı bireyin kendi ev ortamında, bildiği ve güven içinde, hem psikolojik olarak daha iyi hissetmesi hem de günlük ve özel temel ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde sağlayabilmesi açısından önemlidir.

Aile büyüklerinizin bakımı son derece önemli ve hassastır. Onlara ne kadar önem verdiğinizin farkındayız. Bu farkındalıkla; işini bilen, samimi, ilgi ve şefkat dolu bir yaşlı bakıcı personel temin ediyoruz.

Evde yaşlı bakıcılığı yapan bakıcılarımız, haftanın 6 günü 24saat hizmet verir yaşlı bireyin bakımı konusunda tecrübeli olup, gün boyunca istekleri karşılamakla kalmayacak aynı zamanda başarılı bir iletişim tekniği uygulayarak, yaşlı bireyin kendisini daha iyi hissetmesini de sağlayacaktır. Sağlık durumu konusunda her aşamada bilgi sahibi olacak olan uzman yaşlı bakıcısı personel, bu konudaki gereklilikleri ve hassasiyetleri de göz önünde bulunduracaktır haftada bir gün 24 saat izin kullanmaktadır.

 • Yatalak hasta bakıcı
 • Hastanede refakatçi
 • Fizyoterapist
 • Hemşire hizmetleri
 • Demans hasta bakıcı
 • Alzheimer hasta bakıcı
 • Parkinson hasta bakıcı
 • Felçli hasta bakıcı
 • Yatılı Olarak Tüm İllere Hizmet Verilmekte.
 • Gündüzlü Olarak Sadece İSTANBUL İçi Hizmet Verilmekte.
 • ( Hasta Bay Veya Bayan Ayırt Edilmemektedir )
Hemen Ara
Bilgi İstiyorum
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?